Rama: Opozita edhe të vdekurit i trazojnë me luftën e tyre qorre për pushtet – Stop
Lajme, Të Gjitha

Rama: Opozita edhe të vdekurit i trazojnë me luftën e tyre qorre për pushtet

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga spitali i ri i fëmijëve në Durrës, ndërsa nuk ka kursyer ironi për sulmet e opozitës sa i takon pandemisë së COVID-19.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se opozita ‘trazon dhe të vdekurit me luftën e tyre qorre për pushtet’.

MESAZHI I RAMËS
MIRËMËNGJES
dhe me këto pamje nga Spitali i ri i Fëmijëve #Durrës ku shihet qartë dallimi mes errësirës që trashëguam, prej atyre që edhe të vdekurit i trazojnë me luftën e tyre qorre për pushtet dhe ambicies tonë, për shëndetësinë e #ShqipërisëqëDuam ju uroj të gjithëve një të dielë të mbarë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *