Rama nxjerr hartën e devijimit të trafikut nga Dogana: E bllokuan ata që lanë rrugët rrugëve – Stop
Lajme, Të Gjitha

Rama nxjerr hartën e devijimit të trafikut nga Dogana: E bllokuan ata që lanë rrugët rrugëve

Kreu i qeverisë Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale hartën informuese për devijimin e trafikut për shkak të punimeve që po kryhen në Unazën e Madhe.  Ai thumbon opozitën e cila për tre vite mbështeti protestën e banorëve të Unazës. Rama thotë se ky investim u pengua nga ata që i lanë rrugët rrugëve.

“Mirëmëngjes dhe me këtë video informuese mbi planin menaxhimit të trafikut që nis sot në nyjen e SHESHIT SHQIPONJA, për shkak të punimeve që po kryhen në UNAZËN E MADHE të Tiranës të cilën për 3 vite e bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *