Rama: “Kur do dike nuk i thua dot me merr tani ose…” – Stop
KLIPET

Rama: “Kur do dike nuk i thua dot me merr tani ose…”

Kryeministri Rama në një konfrencë për shtyp me presidenten e KE-së, Von der Lyen, deklaroi, se ne jemi në dashuri me BE-në, dhe kur do dikë, nuk i thua dot më merr tani, ose do shkoj me atë tjetrin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *