Rama kuksianeve: Nisni fushaten e sharjeve! Kryemadhi perqafime pa maske! – Stop – 21 Tetor 2020 – Stop
Të Gjitha

Rama kuksianeve: Nisni fushaten e sharjeve! Kryemadhi perqafime pa maske! – Stop – 21 Tetor 2020

Gjatë bashkëbisedimit me gazetarët, kryeministri Rama tha,se aeroporti i Kukësit do të jetë gati në pranverë dhe 120 kuksianët, që kanë sharë e përqeshur më shumë këtë projekt, do të fluturojnë falas nga Londra, për të votuar PD-në.Në fund të konferencës Rama u kujtoi të gjithëve të vendosin maskat sa të dalin nga shtëpia, të mbajnë distancat dhe të lajnë duart. Në të njejtën kohë kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ishte në një takim në Kombinat, pa maska e masa mbrojtëse. Zonja Kryemadhi nuk u kursye të takonte banorë të Kombinatit, madje edhe duke u përqafuar me ta, kundër cdo mase të miratuar në kuadër të luftës anti covid.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *