“Rama” kerkon Bashen per marreveshje ne seline e Pd-se! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Rama” kerkon Bashen per marreveshje ne seline e Pd-se!

Pas një muaji sot nisi sesioni i ri parlamentar, që do të ketë në fokus reformën zgjedhore mes mazhorancës dhe opozitës joparlamentare, pas dakordësisë së palëve pak ditë më parë. Por marrëveshja duket sikur u paralajmërua nga improvizimi i “Edi Ramës”, personazhit të emisionit “Stop”. Ky i fundit me veshjen dhe look-un e Ramës, iu drejtua selisë së PD-së, duke kërkuar rivalin e tij Lulzim Basha, në përpjekje për një marrëveshje me të.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *