“Punojnë të tjerë për ne” të rinjtë-gazetarit: S’punoj unë pastiçiere – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“Punojnë të tjerë për ne” të rinjtë-gazetarit: S’punoj unë pastiçiere

Sa i preferojnë të rinjtë profesionet? Më shumë ka profesionistë apo influencerë? Ne kemi pyetur të rinjtë, disa prej të cilëve thonë, se nuk do ta bënin rrobaqepësinë apo pasticerinë, për të punuar për të tjerët.

Të gjithë e pranuan ndikimin e rrjeteve sociale dhe rëndësinë e ndjekësve në instagram.Përgjigjet e të intervistuarve janë plot humor dhe batuta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *