Prostituta i hapet klientit: Do martohem! Partneri e di që punoj, por… – Stop
KLIPET

Prostituta i hapet klientit: Do martohem! Partneri e di që punoj, por…

Jemi ndalur në Fier, për një fenomen të përhapur kohët e fundit. Në një lokal në lagjen “11 janari” në qendër të qytetit, të qujatur “Xixëllonja”, pronarja, Lushi, organizon prostitucion. Ajo mban rrotull vajza e gra, që i lidh me klientët, të cilët paguajnë nga 3-40 mijë lekë të vjetra për një raport seksual.Një nga “vajzat e punësuara” tregon, sesi i ndihmon Lushi, duke i gjetur klientë e duke i mbuluar krahët.

Gjatë një takimi për marrëdhënie seksuale, njëra nga “të punësuarat” e Lushit i tregon klientit, sesi funksionon rrjeti i tyre.Ajo thotë, se kur të plaket Lushi, do të mbyllë lokalin, e vajzat do ngelen rrugëve.Në fund të bisedës së nxehtë me diskutime për seksin, ajo tregon, se Lushi ka vajzën dhe dhëndrin në polici, ndaj nuk e prek njeri.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *