Policet ngjeshin qytetaret, qe te mbyllin dyert e trenit/ qingji ndjek pulen-Stop-12 Nentor 2021 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Policet ngjeshin qytetaret, qe te mbyllin dyert e trenit/ qingji ndjek pulen-Stop-12 Nentor 2021

Transporti publik në Tokio duket në kufijtë e të paimagjinueshmes. Një video tregon, sesi policët shtyjnë e ngjeshin qytetarët, që të mbyllin dyert e trenit. Në Tiranë ka masivitet në autobusët urbanë.Në kanalin e Cukës në Sarandë, një punëtor hedh inertet nga lartësia, mbi pemë e në breg të detit. Kushtet e shkollës 9-vjecare në Shëngjergj janë të tmerrshme, ta padenja edhe për ambiente kafshësh.Një qingj ndjek pulës në kotec dhe nuk ndalet derisa ta kapë. Janë këto disa nga videot, që shfaqen e komentohen në pjesën e parë të emisionit, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *