Po xhironte “Mission Impossibile 7”, Tom Cruise-t i vjedhin makinën 100 mijë paund – Stop
Bota, Të Gjitha

Po xhironte “Mission Impossibile 7”, Tom Cruise-t i vjedhin makinën 100 mijë paund

Një episode aspak i hijshëm i ka ndodhur aktorit Tom Cruise, teksa ka qenë duke xhiruar skenat e filmit të ri të “Mission Impossible”, në Brimingham.

Sipas mediave britanike, aktorit i kanë vjedhur BMWi X7 me vlerë 100 mijë paund dhe qindra paundë të tjera kanë qenë valixhe dhe sende personale që aktori kishte lënë me makinë.

Burime për Birmingham Live ka thënë se aktori është shumë i zemëruar jo vetëm për vjedhjen e makinës, por dhe për valixhet dhe sendet personale që i ka humbur përgjithmonë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *