Përfshihet nga flakët banesa në Këlcyrë, ndërron jetë 82- vjeçari – Stop
Të Gjitha

Përfshihet nga flakët banesa në Këlcyrë, ndërron jetë 82- vjeçari

Një 82- vjeçar humbi jetën sot si pasojë e një zjarri në banesën e tij në Këlcyrë. I moshuari S.D. u asfiksua prej flakëve dhe për pasojë ndërroi jetë nga zjarri në mëngjes në fshatin e Ri të Njësisë Administrative Sukë në Këlcyrë.

Policia po heton lidhur me shkaqet që çuan në djegien e banesës dhe vdekjes së tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *