Përdhunoi adoleshenten teksa po flinte, dënohet infermieri shqiptar – Stop
Lajme, Të Gjitha

Përdhunoi adoleshenten teksa po flinte, dënohet infermieri shqiptar

Infermieri shqiptar, Ardit Çela, i cili përdhunoi adoleshenten e dehur, ndërsa kjo e fundit ishte në gjumë, është dënuar me burg në Angli.

Ngjarja ndodhi në Leeds, në vitin 2018 dhe sipas mediave britanike, Çela nuk ka treguar mëshirë ndaj adoleshentes. 28-vjeçari e pikasi të renë teksa ajo po flinte në një dhomë, teksa ajo ishte e dehur.

Sipas hetimeve, e reja është zgjuar në gjendje shoku kur ka vënë re që Çela po kryente marrëdhënie seksuale me të. Pavarësisht thirrjeve për ndihmë, ai nuk ka ndaluar.

28-vjeçari u kap më pas nga policia teksa po shkonte në shtëpi me tren.

Ai mohoi sulmin dhe tha se marrëdhëniet ishin kryer në mënyrë konsensuale.

Gjyqtari Simone Philips, e dënoi shqiptarin, por avokati i tij ka kërkuar një masë më të zbutur.

28-vjeçari kishte shkuar në Britani në vitin 2017 në përpjekje për t’u bërë infermier, por kishte dështuar për shkak se nuk fliste mirë anglishten.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *