Pas princit preket dhe qeveria britanike, Boris Jonson pozitiv me COVID-19. – Stop
Të Gjitha

Pas princit preket dhe qeveria britanike, Boris Jonson pozitiv me COVID-19.

Kryeminsitri britanik Boris Johnson me koronavirus. Lajmin e ka dhënë vetë kryeministri me anë të një statusi në Tëitter.

 “Në 24 orët e fundit kam pasur disa simptoma të koronavirusit. Më pas bëra testin dhe dola pozitiv. Tani jam i vetëizoluar, por do të vazhdoj të drejtoj qeverinë përmes video-konferencës. Së bashku do ta mundim këtë. #StayHomeSaveLives”- shkruan ai.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *