Pamjet eksluzive/ Enver Hoxha puth vajzen dhe zevendeson rakine me uje! – Stop
KLIPET

Pamjet eksluzive/ Enver Hoxha puth vajzen dhe zevendeson rakine me uje!

“Stop” sjell sot pamjet e rralla, kur Enver Hoxha bënte dolli me ujë, ndërsa kishte siguruar furnizimin me ujë të pijshëm në Malësi të Madhe.Ndërsa lidhur më situatën e helmimit nga uji të 500 banorëve të Krujës, Roland Nasto, prefekt i Durrësit tha, se problemi mund të jenë reshjet, që kanë shkaktuar përzierjen e ujit përmes kanalizimeve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *