“Nuk me pelqen te marr dhurata” gazetari “vjedh” shporten e Noizyt – Stop
KLIPET, TE FTUAR

“Nuk me pelqen te marr dhurata” gazetari “vjedh” shporten e Noizyt

Në natën e ndërrimit të viteve ne sjellim personazhin e njohur si Grinci, që shkon në qendër të Tiranës, te pema, duke “vjedhur” njerëzit, që bënin foto.Më pas sjellim intervista plot humor me personazhe si Noizy, Soni Malaj, Orgesa Zaimi, Kastro Ziso e Ermal Mamaqi. Ata krijojnë atmosferë festive dhe dhurojnë përmes emisionit “Stop” shporta me produktet e festës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *