Nuk gjobit makinën se ka kapele policie në xham, qytetari debaton me policin! – Stop
KLIPET

Nuk gjobit makinën se ka kapele policie në xham, qytetari debaton me policin!

Gjobat e policisë rrugore janë kthyer në problem për shumë qytetarë. Ata ankohen, se gjejnë në sistem gjoba, që nuk dinë t’i shpjegojnë, apo në data dhe vende që nuk korrespondojnë. Ne transmetojmë video, ku një polic debaton me një qytetar, duke i treguar kodin rrugor. Në një tjetër video, policët rrugore i kanë vënë gjoba makinave për parkim të gabuar, por jo një makine, që ka një kapele polici në xhamin e përparmë. Po kështu nga gjoba ka shpëtuar edhe një makinë pa targa.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *