Një grua humb jetën në urban në Tiranë, policia jep informacionet e para – Stop
Lajme, Të Gjitha

Një grua humb jetën në urban në Tiranë, policia jep informacionet e para

TIRANË

Një grua ka humbur jetën në një urban të linjës në kryeqytet. Policia njofton zyrtarisht se sot rreth orës 12:20, në rrugën “Dritan Hoxha”, në një mjet të transportit publik (autobus) ka ndërruar jetë shtetasja M. N., 46 vjeçe.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja mund të jetë shkaktuar nga shkaqe natyrore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *