Një ditë pas finales, Rama: Shqipëria la përshtypje fantastike në sy të Europës – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Një ditë pas finales, Rama: Shqipëria la përshtypje fantastike në sy të Europës

Kryeministri Edi Rama ka reaguar një ditë pas finales së Conference League të zhvilluar në “Air Albania”.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Rama falënderon të gjitha ata që i dhanë jetë eurombrëmjes së djeshme.

Sipas tij, Shqipëria la një përshtypje fantastike në sy të mbarë Europës.

“MIRËMËNGJES

dhe me falenderimin e përzemërt për të gjithë ata që i dhanë jetë eurombrëmjes së djeshme të Shqipërisë, si edhe me krenarinë për përshtypjet fantastike që Shqipëria la në sytë e mbarë Europës, ju uroj një ditë të mbarë”,-shkruan Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *