Nis punën parlamenti, Elisa Spiropali: “Me leni te pi nje kafe” – Stop
KLIPET

Nis punën parlamenti, Elisa Spiropali: “Me leni te pi nje kafe”

Sot nisi nga puna parlamenti i ri, i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit. Gazetari ynë ishte atje dhe i pyeti deputetët, nëse imuniteti parlamentar i krijon imunitet edhe nga covidi, pasi të zgjedhurit, ndryshe nga studentët, nuk e kanë detyrim vaksinimin.Përgjigjet e deputetëve vijnë me humor e batuta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *