Ngarkesa rrëshqiti nga kamioni, rruga në Gjermani mbulohet me birra – Stop
Bota, Të Gjitha

Ngarkesa rrëshqiti nga kamioni, rruga në Gjermani mbulohet me birra

Më shumë se 370 arka birre rrëshqitën nga rimorkioja e një kamioni në Greiz të Gjermanisë. Mijëra shishe të thyera mbushën rrugën e cila gjithashtu u la në birra.

Ndërsa kamioni lëvizte në kthesë, një pjesë e ngarkesës rrëshqiti. Ngjarja ndodhi rreth orës 9:30 të mëngjesit, kur mjeti sapo kishte dalë nga fabrika e birrës.

“Me sa duket kutitë nuk ishin të siguruara siç duhet, përndryshe nuk do të kishte ndodhur, i tha një zëdhënës i policisë Bild.

Zjarrfikësja dhe policia u vendosën në shërbim për pastrimin e vendit të aksidentit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *