“Nese nuk shpeton, nuk e dua jeten” lutjet deshperuese te nenes se vajzes – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

“Nese nuk shpeton, nuk e dua jeten” lutjet deshperuese te nenes se vajzes

Në këtë pjesë transmetojmë lutjet dëshpëruese të një nëne të re për të voglën e saj vetëm 11 muajshe! “Jeta e Dhuratës vlen shumë më shumë se e imja”- thotë e reja 23 vjeçare nga Vlora, që jeton në Kamëz, për vajzën e saj të vogël. Dhurata vetëm 11 muajshe, vuan që nga dita e parë e lindjes nga një sëmundje e vështirë, që i ka prekur shpinën.Kurimi i Dhuratës kushton 28.700 Euro e për këtë nevojitet ndihma e të gjithëve.”Stop” dhe “Fundjavë ndryshe” bëjnë apelin për jetën e vogëlushes, duke treguar edhe mënyrat,sesi mund të kontribuohet për të.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *