“Mos thuash e mora këtu se t’i preva k***t”, fëmija blen lirisht cigare në dyqane – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

“Mos thuash e mora këtu se t’i preva k***t”, fëmija blen lirisht cigare në dyqane

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” tregon sonte sesi të miturit blejnë lirisht cigare dhe alkool në dyqan, edhe pse një gjë e tillë është e ndalur me ligj.Pothuajse në të gjitha dyqanqet, që ne testuam, fëmijët mundën të blejnë lehtësisht cigare dhe alkol, megjithëse kishin dijeni, se një gjë e tillë ndalohet ligjërisht.Vetëm një shitëse i tha fëmijës, se nuk kishte cigare.Më pas transmetojmë ndotjen, që shkakton një fabrikë lëkure në lumin e Osumit në Berat, duke përdorur acid e ngordhur pershqit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *