Mjeket e QSUT ne proteste! – Stop
KLIPET

Mjeket e QSUT ne proteste!

Mjekët e QSUT-së zhvilluan një protestë sot dhe disa prejt tyre u takuan edhe me Ministren Manastirliu dhe drejtorin e QSUT-së Joti, të cilëve u kërkuan rritje pagash, sigurim jete, mjete për luftën ndaj covid 19 dhe shpalljen dëshmorë, të bluzave të bardha, që kanë humbur jetën nga corona virusi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *