Ministrja Manastirliu ben apel per masat mbrojtese! – Stop
Të Gjitha

Ministrja Manastirliu ben apel per masat mbrojtese!

Sot përfundon gjendja e fatkeqësisë natyrore, por jo epidemia, sic u shpreh në një dalje publike ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu.Ajo bëri apel për masa mbrojtëse, respektimin e distancave dhe përdorimin e maskave.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *