Ministrja e Financave: Me veshtiresi percaktuam cmimin e orizit kokerrgjate! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Ministrja e Financave: Me veshtiresi percaktuam cmimin e orizit kokerrgjate!

Ministrja e financave tha publikisht, se mes 4 artikujve të shportës, që do të monitorohen për abuzimin me cmimin, është dhe orizi kokërrgjatë, duke përjashtuar llojet e tjera të orizit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *