Metes i iken zeri/ Pezullohen mjeket, qe shisnin vaksina-Stop-7 Shtator 2021 – Stop
Të Gjitha

Metes i iken zeri/ Pezullohen mjeket, qe shisnin vaksina-Stop-7 Shtator 2021

Pas mbarimit të verës dhe nisjes së sezonit të ri televiziv, ne u jemi drejtuar qytetarëve për t’i pyetur ku dhe si pushuan. Nuk mungojnë përgjigjet me humor nga ana e të intervistuarve. Menjëherë pas transmetimit në emisionin Stop të rasteve, ku mjekët shisnin me para në dorë raporte mjeksore apo vaksina preferenciale, Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka pezulluar nga puna mjekët me inicialet B.Sh. dhe V.Ç si dhe infermierja me inicialet M.J.Paralelisht po kryhet dhe një hetim i plotë për ngjarjen.Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale falenderon emisionin investigativ “Stop” për denoncimin e këtij rasti korrupsioni.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *