Meta rrezon kodin zgjedhor, Rama do ta miratojme pa ndryshime! – Stop
KLIPET

Meta rrezon kodin zgjedhor, Rama do ta miratojme pa ndryshime!

Kryeministri Rama dhe presidenti Meta janë përfshirë në replika në distancë, pas aktit të Metës, që ktheu për rishqyrtim kodin e ri zgjedhor.Rama deklaroi, se kodi do të votohet sërish pa asnjë ndryshim. Emisioni Stop, sjell me nota humori një përqasje me një pjesë nga filmi “Pylli i lirisë”, që duket se i shkon për shtat kësaj situate

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *