Meta: Perdora metaforen dhe alergorine, dashakeqesit ngaterruan kushtoren me kushtrimin – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Meta: Perdora metaforen dhe alergorine, dashakeqesit ngaterruan kushtoren me kushtrimin

Në 21 prill të vitit të kaluar, presidenti Meta, tha, se qytetarët, do të rrëmbenin sëpatat e sfurqet për të mbrojtur votën. Mbrëmjën e djeshme pas seancës së Gjyaktës Kushtesuese për shkarkimin e presidentit,Meta tha, se deklarata e tij, ka qenë metaforë dhe alegori dhe kushtorja “nëse” nuk mund të quhej kushtrim.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *