“Mandati i tretë historik”, ambasadorja Kim: SHBA mezi pret të punojë intensivisht me Shqipërinë për të forcuar demokracinë – Stop
Lajme, Të Gjitha

“Mandati i tretë historik”, ambasadorja Kim: SHBA mezi pret të punojë intensivisht me Shqipërinë për të forcuar demokracinë

Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim iu është bashkuar urimeve për betimin e qeverisë së re ‘Rama 3’.

Përmes një mesazhi në ‘Twitter’, Kim shkruan se SHBA mezi pret të punojë intensivisht me Shqipërinë për të forcuar demokracinë.

MESAZHI I YURI KIM
Urime Kryeministrit
@ediramaal
në nisjen zyrtare të mandatit të tretë historik. SHBA mezi pret të punojë intensivisht me Shqipërinë për të forcuar demokracinë, mbrojtjen dhe biznesin. Urime dhe suksese!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *