“Liqeni artificial” ne mes te Durrësit – Stop
“STOP”-I JUAJ

“Liqeni artificial” ne mes te Durrësit

Duket qe shirat e shpeshta Durresin po e permbyti cdo here dhe me shume. Deri kur do te mbetet i pazgjidhshem ky problem? A do te zgjidhet ndonjehere?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *