Korçë/Tentojnë të thyejnë kordonin e policisë, protestuesit përplasen me policinë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Korçë/Tentojnë të thyejnë kordonin e policisë, protestuesit përplasen me policinë

Duket se është tensionuar protesta e qytetarëve që po zhvillohet këtë të premte në Korçë, kundër rritjes së çmimit të karburanteve dhe ushqimeve..

Sikurse shihet në foto ka pasur përplasje të protestuesve me forcat e policisë, pasi këta të fundit tentojnë të lirojnë qarkullimin.

Qytetarët kanë  tentuar të thyejnë kordonin e policisë.

Sakaq, qytetarët vazhdojnë me thirrjet e tyre për uljen e çmimit të karburantit, por edhe produkteve të tjera.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *