Konkursi i femijeve ne “Stop”. – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, KLIPET

Konkursi i femijeve ne “Stop”.

Pak ditë më parë emisioni Stop nisi konkursin, sesi të mbushim kohën e fëmijëve sa më bukur në kohën e karantinës së detyruar.

Në redaksi kanë mbërritur me dhjetra video me fëmijë që këndojnë dhe performojnë në fusha të ndryshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *