“Kolorado e Skraparit”, Meta thirrje turistëve të vizitojnë Zabërzanin: Shërbim me gjithçka bio – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Kolorado e Skraparit”, Meta thirrje turistëve të vizitojnë Zabërzanin: Shërbim me gjithçka bio

Presidenti Ilir Meta shfaqet sot në vendlindjen e tij, ndërsa na sjell një tjetër peizazh nga bukuria e kationeve të Osumit.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Meta ka publikuar disa foto nga ajo çka e cilëson “Kolorado” e Zabërzanit në Skrapar.

MESAZHI I METËS

Përshëndetje nga “Kolorado” e Zabërzanit, Skrapar, një destinacion i jashtëzakonshëm turistik, që nuk duhet lënë pa u vizituar.
Ajër i pastër, freski, frymëzim i duhur nga ky monument natyror dhe shërbim me gjithçka bio, për të sfiduar të nxehtin e verës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *