Kashar, familja Tola me shtëpi të re e energji pas tre vjetësh. 25 maj 2018 – Stop
Të Gjitha

Kashar, familja Tola me shtëpi të re e energji pas tre vjetësh. 25 maj 2018

Emisioni “Stop” së bashku me “Fundjavë ndryshe:” dhe një grup studentësh holandezë, janë ndalur në Kashar, në familjen Tola, që përbëhet nga dy bashkëshortët dhe dy fëmijët e tyre.Ata jetojnë në kushte shumë të vështira në një banesë jashtë cdo standardi.Si të mos mjaftonte kjo, prej tre vjetësh kanë jetuar në errësirë.Por bashkëpunimi i “Stop” me “Fundjavën” rindërtoi shtëpinë e familjes Tola dhe i lidhi asaj energjinë elektrike.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *