Kamez/ Pa uje edhe pas investimit te ri, qytetari: lahemi me short-Stop-12 Nentor 2021 – Stop
Të Gjitha

Kamez/ Pa uje edhe pas investimit te ri, qytetari: lahemi me short-Stop-12 Nentor 2021

Më 19 tetor 2020 transmetuam rastin e banorëve të Kamzës, që ankoheshin, se nuk kishin ujë, pas investimit të ri. Në atë kohë, emisioni “Stop” e zgjidhi këtë problem.Historia përsëritet në këtë zonë, por kësaj radhe në lagjen 5, në rrugën “Sali Berisha”.Klodian Zajmi, shprehet, se ka mbi një muaj pa ujë, që pas projektit të ri të ujësjellës-kanalizimeve Kamëz. Klodiani thotë, se është taksapagues i rregullt, por paguan ujin aforfe.Ai ka vajtur dhe është ankuar në zyrën e ujësjellësit, por vetëm ia kanë shtyrë zgjidhjen. Edhe teknikët, të njëjtën përgjigje i kanë dhënë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *