Kamera e fshehte/ te panjohur me prirje homoseksuale ngacmojne djem-Stop-2 Nentor 2021 – Stop
KAMERA E FSHEHTE, Të Gjitha

Kamera e fshehte/ te panjohur me prirje homoseksuale ngacmojne djem-Stop-2 Nentor 2021

Emisioni Stop trajton sot një shqetësim që kohët e fundit është kthyer në një makth për qytetarët, vecanërisht për ata meshkuj. Pas Universitetit Politeknik, në zonën e Liqenit, ku njerëzit dalin me bicikleta, ose bëjnë vrap pasdite vonë, të panjohur me prirje homoseksuale, u dalin para dhe i ngacmojnë seksualisht, duke nisur bisdën me ndonjë kërkesë për cigare ose cakmak. Pastaj, ata i ftojnë të shëtisin me ta ose të futen direkt në zonën e pyllëzuar, duke kërkuar seks. Duke qenë një zonë e frekuentuar, aty kalojnë fëmijë e adoleshentë, të cilët kërcënohen nga akte homoseksuale nga këta të panjohur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *