Kacafytja ne PD, cfare shpendi do te dale nga perleshja?! -Stop-9 Nentor 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Kacafytja ne PD, cfare shpendi do te dale nga perleshja?! -Stop-9 Nentor 2021

Në seancën e djeshme parlamentare kryeministri Rama iu drejtua opozitës, duke thënë, se PD është bërë si shpend me dy koka, por jo shqiponjë. Rama tha, se nuk e di, sesi do të jetë PD-ja pas kësaj kacafytjeje.”Stop” paralelizon sherrin në PD, me kacafytjen me videon e kacafytjes së dy maceve dhe me pjesë nga filmi “Ballë për ballë”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *