Jeton duke mbledhur kanaçe, qytetarja ndihmon familjen e varfër – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

Jeton duke mbledhur kanaçe, qytetarja ndihmon familjen e varfër

Në 23 mars 2022, emisioni “Stop” trajtoi rastin e familjes Balia në Elbasan, kryefamiljari i të cilës, Neritan Balia, mblidhte kanace dhe pajisje plastike, për të mbajtur 3 fëmijët e tij, me ushqim dhe veshmbathje. Vec ndihmave, që “stop” e “Fundjavë ndryshe” cuan për këtë familje, Matilda Kokoli, e cila jeton në Greqi, premton ta ndihmojë këtë familje me 50 euro në muaj për një vit rresht.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *