“Jam bërë seksi sot prandaj nuk jam maskuar….” – Stop
KLIPET

“Jam bërë seksi sot prandaj nuk jam maskuar….”

Mbrëmë u festua dita e Hallowinit dhe të rinj e të reja, veshur me kostume të personazheve të ndryshme dolën nëpër rrugët dhe baret e Tiranës. Edhe emisioni “Stop” ishte në ambientet e kësaj feste dhe intervistoi qytetarë, të cilët kishin zgjedhur për të festuar kostume të personazheve të ndryshëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *