“Ja për çfarë na bërtasin prindërit” fëmijet rrefehen për Stop – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“Ja për çfarë na bërtasin prindërit” fëmijet rrefehen për Stop

Sot ishte 1 qershori, festa e fëmijëve. Kudo në rrugët dhe sheshet e kryeqytetit ishin organizuar aktivitete për të argëtuar fëmijët.Edhe kamera e “Stop” doli nëpër Tiranë, për të sjellë intervistat me fëmijët, ëndrrat dhe lojrat e tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *