Intervistat/ si reagojne qytetaret, nese u japim nje mikrofon te komunikojne-Stop-13 Korrik 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Intervistat/ si reagojne qytetaret, nese u japim nje mikrofon te komunikojne-Stop-13 Korrik 2021

Sa improvizojnë shqiptarët? Po nëse do t’u jepej një mikrofon dhe një mundësi komunikimi me publikun, si do të reagonin? Klintoni u është drejtuar qytetarëve, duke ua dhënë këtë mundësi dhe duke marrë batutat e tyre për aftësitë improvizuese.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *