Intervistat me veteranet ne Peze! – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

Intervistat me veteranet ne Peze!

Sot është 78 vjetori i konferencës së Pezës dhe kjo ditë është përkujtuar nën masat e reja anticovid.Klintoni ishte në Pezë, kur realizoi intervista me veteranë e nostalgjikë të komunizmit dhe kësaj ngjarjeje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *