Intervista e Eneida Tarifes! – Stop
KLIPET

Intervista e Eneida Tarifes!

Më pas sjellim një intervistë të këngëtares Eneida Tarifa, e cila tregon përvojën e saj gjatë kohës së izolimit dhe planet e projektet për të ardhmen.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *