Incidenti me qytetaren në Shkodër dhe turizmi ynë i ndotur! 3 korrik 2018 – Stop
Të Gjitha

Incidenti me qytetaren në Shkodër dhe turizmi ynë i ndotur! 3 korrik 2018

Në nisje të emisionit shfaqet një letër e Enver Hoxhës drejtuar kryetarit të partisë komuniste të Brazilit në vitin 1970, me rastin e fitores së kampionatit botëror të futbollit nga Brazili.Më pas një incident me një qytetare në Shkodër, ku ndodhej kryeministri shqiptar dhe ai malazez, për një mbledhje të përbashkët mes dy qeverive. Deti në Shëngjin shfaqet i ndotur e po kështu bregdeti në Darzezë është i mbushur me shishe plastike, megjithë propagandën për pastrimin e bregdetit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *