I vodhën “Lamborghinin”, flet pronari i mjetit luksoz: 25 mijë euro shpërblim, kush e gjen! – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

I vodhën “Lamborghinin”, flet pronari i mjetit luksoz: 25 mijë euro shpërblim, kush e gjen!

Rafaele Çollacino, pronari i Lamborghinit të vjedhur prej më shumë se dy javësh, ende nuk ka asnjë gjurmë nga vetura e tij.

Ai shprehet se kishte besim të plotë te klientja, siç beson te çdo klient tjetër. Për këtë arsye, ai tashmë po kërkon ndihmë edhe nga ne në Shqipëri.

Për BallkanWeb ai jep detaje dhe lutet se kushdo që e gjen makinën, ka një shpërblim prej 25.000 mijë euro.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *