I pikëlluar nga humbja e maces, pronari e balsamos dhe e kthen në dron(VIDEO) – Stop
Bota, Të Gjitha

I pikëlluar nga humbja e maces, pronari e balsamos dhe e kthen në dron(VIDEO)

Humbja e një kafshe të dashur familjare mund të jetë zemërthyese.

Kjo është dhe arsyeja pse shumë pronarë kafshësh shtëpiake, të pikëlluar nga humbja i drejtohen balsamosjes së kafshëve të ngordhura për t’i mbajtur në shtëpi si kujtim.

Por një holandez, Bart Jansen i çoi gjërat pak më larg kur vendosi që ta kthente macen e tij të ngordhur, të cilën e kishte balsamosur në një dron fluturues.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *