I fërkohet dhe prek minorenet,video e manjakut të autobusit – Stop
KLIPET

I fërkohet dhe prek minorenet,video e manjakut të autobusit

Me anë të një regjistrimi të fshehtë, emisioni “Stop” denoncon një person, i cili ngacmon seksualisht, duke prekur në vende intime, të rinjtë. Bëhet fjalë për një burrë, i cili nga video duket, se është rreth 30 vjec, i cili prek me duar, pa u shqetësuar qytetarët meshkuj, që përdorin autobusin urban në linjat te Rruga e Elbasanit.Një qytetar tregon, se djali 16 vjecari kishte vajtur i traumatizuar në shtëpi, pas një incidenti të tillë.Pasi morëm informacion për këtë dhe pasi pamë, sesi personi në fjalë ngacmon qytetarët, ne infiltruam agjentin tonë, i cili përdori autobusin urban për të verifikuar situatën.I riu pa u menduar dy herë ngacmoi seksualisht edhe agjentin e emisionit “Stop” dhe u largua i qetë, pasi zbriti nga autobusi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *