Humanizëm/ Të ndihmojmë Noemin vajzën e vogël me skoliozë – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

Humanizëm/ Të ndihmojmë Noemin vajzën e vogël me skoliozë

Pak ditë më parë bëmë apel për rastin e Noemit nga Berati, që ka nevojë për solidaritetin e të gjithëve, për të bërë të mundur një ndërhyrje për skoliozë. Shumë qytetarë i janë përgjigjur apelit dhe shumë të tjerë vazhdojnë të kontribuojnë për këtë rast.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *