Hitparade i pandemise/ Nuk ndalon grryerja e lumenjve dhe prerja e pemeve! – Stop
KLIPET

Hitparade i pandemise/ Nuk ndalon grryerja e lumenjve dhe prerja e pemeve!

Pandemia duket se nuk ka ndalur grryerjen e lumenjve. Madje në këtë drejtim është shtuar aktiviteti. Stop sjell pamje të masakrës së grryerjes në lumin Mat e Osum. Ndërsa në Dajc, buzë lumit Buna ka vijuar një tjetër masakër urbane, prerja e pemëve.Në Divjakë bimët e kanabisit janë rritur e bërë për t’u korrur. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm Stop, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *