Hitparade i absurdit shqiptar-the best-Stop-12 Korrik 2021 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar-the best-Stop-12 Korrik 2021

Në pjesën e parë të emisionit transmetojmë disa nga videot më pikante, që qytetarë të ndryshëm kanë sjellë në redaksinë e emisionit “Stop”. Materialet kanë shkaktuar të qeshura në studio dhe komentet e shikuesve tanë të rubrikës “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *