Hitparade i absurdit shqiptar – Stop – 21 Dhjetor 2020 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar – Stop – 21 Dhjetor 2020

Në Durrës urimin për pritjen e vitit të ri e kanë shkruar 202, duke harruar shifrën 1. Qytetarët në Shkodër kanë filmuar tregun e gjelave të detit, që shiten në rrugë dhe me cmime të kripura.Në Mëdrakë të Kucovës banorët janë mbledhur, për t’i dhënë një dorë autoambulancës, që ka ngecur në rrugën e prishur. Janë këto disa episode, që shfaqen e komentohen në emisionin “Stop”, në rubrikën “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *